17:17 / E Martë, 22 Tetor 2019

Modelja e njohur shqiptare, kujton ditët kur e përkrahte ish burrin

Modelja e njohur shqiptare Erjona Sulejmani njihet si një modele mjaft atraktive e cila me linjat e saj ka bërë për vete shumë fansa, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet edhe si ish gruaja e futbollistit shqiptar që luan për kombëtaren zvicerane Blerim Xhemaili.

Tashmë ata janë ndarë dhe e vetmja gjë që i bashkon është djali i tyre, Luani.

Erjona së fundmi ka publikuar një foto me djalin në krah, në kohën kur ajo ishte në tribuna për të përkrahur futbollistin Blerim Xhemaili, në ndeshjen që zhvillonte me Zvicrrën.

Kujtojmë që të dy tashmë kanë ndarë rrugët dhe Erjona vazhdon me paraqitjet e saj të nxehta nëpër rrjetet sociale. /Indeksonline/

Mos i humb