16:53 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Modelja italiane skena të ‘nxehta’ para pasqyrës

Modelja e njohur italiane, Belen Rodriguez shquhet për figurën e saj të kompletuar dhe linjat perfekte.

Belen e cila ka prejardhje argjentinase, por që karrierën e ka zhvilluar në Itali është një nga femrat më të përfolura atje.

35 vjeçarja është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe të ndryshme duke filluar nga më të ‘nxehtat’ deri tek ato të përditshmërisë.

Në pozat e fundit, Belen nuk harroj të provokoj me fotografit seksi para pasqyrë. Në një veshje të thjeshtë, por të shkurtë Belen përveç që tregoj format bëri edhe poza provokative.

Ndryshe, modelja është nënë e një djali nga martesa me Stefano De Martino./Indeksonline/