14:41 / E Martë, 10 Korrik 2018

Moderatori ia fut duart live në transmetim, “çmendet” këngëtarja e njohur (Video)

Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së.

Ndërkohë që janë duke folur, Louis i kishte hedhur krahun Melit dhe fillon e fërkon nga të pasmet.

E vënë në siklet dhe e papërgatitur, Mel ngre duart, ndalon së foluri moderatoren tjetër të emisionit dhe i kërkon të gjithëve të shohin se çfarë Louis po bënte.

Mënjeherë ai e ka hequr dorën me shpejtësi dhe u shpreh me të qeshur se “thjeshtë po kujdesej për të”.

Ky gjest aspak i hijshëm, sidomos në transmetim të drejtpërdrejtë, nuk është pritur mirë nga opinioni publik.