11:29 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

Moderatorja e njohur e buzëqeshur, ju uron një ditë të mbarë!

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, është një nga personazhet më të njohura të televizionit.

Ajo njihet për emisionet e shumta që ka drejtuar duke u bërë një fytyrë mjaft e dashur për publikun, shkruan Indeksonline.

Arbana njihet edhe për pozitivitetin që reflekton, e shumë shpesh e shohim të buzëqeshur, siç ka bërë edhe në paraqitjen e fundit.

Osmani, ka publikuar një fotografi ku shihet e buzëqeshur dhe aka uruar të gjithëve një ditë të mbarë. /Indeksonline/