20:34 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Moment i veçantë, këngëtarja e njohur i thotë po për të dytën herë bashkëshortit

Rezata Shkurtës i ka propozuar për të dytën herë bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha.

Këngëtarja e njohur i është përgjigjur me po përsëri pas 15 vitesh martesë, shkruan Indeksonline.

Çifti po qëndrojnë në Dubai për pushime dhe nga atje Rrezarta ka treguar për propozimin romantik që i ka bërë bashkëshorti.

“I thash po për të dytën here edhe pas 15 vitesh bashkë. Ne te mire e ne te keqe, gjithmonë pranë teje Te Dua”, ka shkruar Rezarta përkrah imazhit./Indeksonline/