12:25 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / mp

Momenti kur autobusi del nga rruga dhe rrokulliset në Shqipëri (Pamje)

Një rast interest ka ndodhur në Dibër, një person dha deklarim të rremë për aksidentin rrugor që shkaktoi mesditën e djeshme, në bypass-in e Rrugës së Arbrit, vihet në pranga 55-vjeçari.

Specialistët e Seksionit të Policisë Rrugore arrestuan shtetasin A. L., 55 vjeç, banues në Tiranë, për ve…