16:50 / E Premte, 19 Janar 2018 / indeksADMonline

Monica Bellucci rikthehet sikur e re! Ja çfarë ndryshimi ka bërë (Foto)

Monica Bellucci për shumë kohë ka qenë njëra nga ikonat e bukurisë dhe po vazhdon të jetë e tillë.

Pas një ndryshimi që ka bërë në stilin e saj të flokëve kanë vërshuar komplimentet e fansave se ajo po duket më e ringjallur dhe e bukur se kurrë më parë.

Ajo u shfaqë  në një ndejën për ndarjen e çmimeve “Cezar” ku mori vëmendjen e të gjithëve për bukurinë dhe stilin e saj të veçantë.

Veshur me një palë pantallona të zeza dhe po ashtu sako, ajo dukej shumë e bukur dhe në formë.. Madje kombinuar me flokët e shkurta ajo të mahniste.

Ndryshe, Monika i ka mbushur 53 vite dhe ende po arrin që ta ruaj freskinë e dikurshme./Indeksonline/