16:33 / E Shtunë, 30 Maj 2020

Morena “e artë”, ndryshon pamje dhe nuk do ta njihni!

Njihet për imazhet atraktike, e që cdoherë merr vëmendjen e të gjithëve.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, që edhe me fotografinë e fundit po “thyen” rrjetin.

Ulur në një karrige të bardhë, e veshur me një fustan “të artë”, Morena që në fillim të publikimit të fotografisë, mori mijëra pëlqime e komente.

Por diçka është më ndryshe, pasi që këngëtarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

View this post on Instagram

☀️ #day

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Kujtojmë që së fundi Morena publikoi këngën “Fuck your location”./Indeksonline/

Mos i humb