20:26 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

Morena ia ngrit gishtin e mesëm ish-it, pasi ai s’besonte se ajo do t’bëhej e famshme

Morena Taraku tashmë është e njohur për jetën përrallore që bën.

Madje ish-missi kohëve të fundit po shoqërohet edhe me emra të njohur të industrisë së muzikës në botë.

Se ajo një ditë do të bëhej “e kërkuar” dhe do të prekte evente prestigjioze, s’kishte besuar ish i dashuri i saj.

Prandaj Morena ka një dhuratë për ish-in e saj, ajo ka postuar një video ku ia ka drejtuar gishtin e mesëm atij teksa ka shkruar: Më kujtohet kur ish i dashuri më thoshte se kurrë s’do t’i prekësh ëndrrat.Rrugës për Music Awards bushtër./Indeksonline/