12:49 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Morena me fotografi profesionale! E bukur sa më s’ka (Foto)

Morena Taraku, modelja e njohur shqiptare ka vendosur që të realizoj një fotosesion profesional.

Këtë ia ka besuar fotografit të njohur shqiptar, Norik Uka. Ky i fundit e ka publikuar njërën nga fotografitë ku Morena dukej shumë e bukur dhe në formë.

Veshur me një pallto gëzofi dhe kombinuar me kapele, ajo dukej për mrekulli.

Ndryshe, Morena është njëra nga modelet më të njohura shqiptar kurse karrierën e saj ajo e ka filluar si Miss Kosova./Indeksonline/

Temat: