21:38 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Morena me fotografinë më të zjarrtë ndonjëherë, totalisht transparente

Falë linjave të saj trupore e jetës luksoze, Morena Taraku vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara të show biz-it shqiptar.

Ajo nuk heziton asnjëherë të shfaq trupin e saj seksi, teksa vjen me fotosesione të shumta, përcjellë Indeksonline.


Së fundmi ish-missi dhe këngëtarja ka ‘çmendur’ rrjetin social Instagram me një fotografi, ku shfaqet thuajse tërësisht e zhveshur, teksa lartë ka mbuluar gjoksin me duar, në pjesën e poshtme shfaqet në një fustanellë të tejdukshme. Një fotografi sa artistike, aq joshëse./Indeksonline/