13:40 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Morena publikon video të çuditshme, tregon problemin e femrave

Morena Taraku është mëse aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka filluar edhe publikimin e disa video-ve interesante.

Sot ajo ka publikuar një video që sipas saj është problem femërore të harrosh hekurin për hekurosje mbi rroba dhe të hutohesh në telefon, shkruan Indeksonline.

Morena duket shumë mirë në ‘pizhame’ përderisa ka zbuluar barku duke u munduar të duket më seksi.

Morena së fundi më shumë po qëndron në Turqi, ku aty shumicën e kohës është edhe i dashuri i saj, Saasha./Indeksonline/

Girls problem !! 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Temat: