11:25 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Morena Taraku e pikëlluar!  I mungon shumë e ëma (Foto)

Morena Taraku është modelja e njohur shqiptare e cila karrierën e saj e ka filluar me modelim për të kaluar tashmë në muzikë.

Image result for morena taraku dhe nena

Ajo shumë shpesh e ka potencuar se është rritur nga babai sepse nëna e saj ndrroi jetën në moshë të re, shkruan Indeksonline.

Image result for morena taraku dhe nena

Por Morena e kujton shumë shpesh atë përmes fotografive ku shpreh dhimbjen dhe mungesën e figurës së nënës në jetën e saj.

Kështu ka vepruar edhe së fundi ku ka postuar një fotografi të nënës dhe e ka shoqëruara me një shkrim.

“Më mungon fytyra jote e bukur” ka shkruar Morena./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb