22:27 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Morena Taraku në vaskë vetëm në të brendshme, poston video ‘të nxehtë’

Morena Taraku shquhet për linjat bombastike trupore, por edhe postimet goxha ‘të nxehta’.

Ish-missi dhe modelja së fundmi vjen me një video më provokuese se kurrë më parë.


Me një veshje eksplicite ajo sjellë pamjet teksa shihet duke realizuar një fotosesion.

Më të vërtetë bukuroshja shqiptare po duket ‘përvëluese’./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on