13:07 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Morena Taraku “përvëluese” edhe në trenerka (Foto)

Morena Taraku bënë përshtypje në çdo paraqitje të saj publiku madje edhe kur nuk mundohet shumë të duket e të bije në sy.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet me trenerka dhe vërtet duket shumë bukur.

Kurse ajo shihet se është duke bërë pazar në një dyqan dhe kjo mund të konsiderohet si një ndër gjërat që Morena bënë më së miri.

Ndryshe Morena e ka sfiduar vetën edhe në këndim por nuk mund të themi që ia ka dal edhe aq mirë./Indeksonline/

Temat: