15:59 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Morena Taraku provokon me fotografi nga shtrati, shfaqet e zhveshur (Foto)

Morena Taraku është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj seksi dhe tërheqëse.

Dhe këtë linjë nuk po e lëshon pasi që njëjtë është shfaqur edhe në fotografitë e postuara sot në llogarinë e saj në “Instagram”, shkruan Indeksonline.

Ajo shfaqet e mbuluar vetëm me një peshqir dhe e shtrirë thotë se ky është mëngjesi ideal.

Përndryshe Morena është mësuar që të provokoj me pamjen e saj kurse imagjinatën e secilit e plotëson vet pamja e saj./Indeksonline/

Temat: