13:27 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Morena Taraku tregon luksin që po jeton në Turqi (Foto)

Morena Taraku ka disa kohë që vazhdimisht po publikon imazhe nga Turqia.

Edhe këtë herë ka vepruar njësoj duke publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet nga Stambolli. Veshur me pantallona farmerke, duks ngjyrë të verdh dhe çantë me të njëjtën ngjyrë.

Ndryshe, jeta  e saj luksoze në Truqi pasqyrohet edhe përmes jahtit në të cilin ajo e ka nxjerr fotografinë./Indeksonline/

Temat: