15:33 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Morena vallëzon për miliarderin, ai i shkruan diçka shumë të dashur asaj (Video)

Morena Taraku më shumë po qëndron në Turqi se në Kosovë, e gjithë kjo falë lidhjes që tashmë ka me të dashurin e saj milioner.

Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani ka publikuar një video teksa bashkë me Morenën gjenden në jaht dhe po shijojnë jetën në maksimum, shkruan Indeksonline.

Madje Morena dëgjohet teksa thotë “Vazhdo BAE”, që ka kuptimin e “Baby” dhe kërcen duke shijuar ritmin e muzikës.

Por e veçanta e gjithë videos është mbishkrimit të tij ku thotë “Ti e di sa shumë  të dua”. Duhet shtuar se lidhja e tyre u bë publike ditë më parë përderisa Sasha dhe Morena kanë personalizuar edhe tatuazhet në trupat e tyre./Indeksonline/

 https://www.instagram.com/stories/sasha_sobhani/?hl=en

Temat: