10:20 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Mosmarrëveshja në komunikacion përfundon me dhunë fizike

Një person është arrestuar ditën e djeshme në Prishtinë, pasi që pas një mosmarrëveshje në komunikacion ka sulmuar fizikisht viktimën.

Këtij të fundit i janë shkaktuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Kurse i dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline/