07:49 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar sot do të mbaj mot me diell dhe i qetë.

Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.