08:51 / E Martë, 20 Shkurt 2018

Ky është moti për sot dhe nesër

Sot Kosova është zgjuar me reshje të lehta bore të cilat do të zgjasin deri në orët e mesditës, e ku më pas ato do t’i lënë vend një vranësire.

Gjithë dita e sotme do të ketë mot të ftohtë dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me erë.

Temperaturat do të sillen nga 1 deri në 5 gradë celsius.

Të ngjashme temperaturat do të jenë edhe të nesërmen, përveçse do të shënojnë pak ulje. Ato do të sillen nga 0 deri në 4 gradë celsius.

Temat: