08:26 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me shi dhe me mjegulla.

Lagështia e ajrit do të jetë e theksuar dhe do të arrij deri në 96% nga normalja.

Shpejtësia e erës do të arrij në 3 km në orë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 8 deri në 11 gradë Celsius.