07:16 / E Martë, 15 Tetor 2019 / indeksADMonline

Moti sot, ngrohtë kryesisht me diell

Nga e hëna mot i ngrohtë dhe kryesisht me diell, të hënën deri në 26 gradë.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 7C deri në 10C, e maksimalet nga 24C deri në 26C.

16.10 – Mbetet ngrohtë, kryesisht me diell.

Do të fryejë erë e lehtë nga juglindja 1-3m/s. Shtypja atmosferike pasi është rritur lartë mbi vlera normale, gradualisht do të filloj të zbres afër këtyre vlerave.