14:10 / E Hënë, 06 Dhjetor 2021 / Medina Shala

Motori që po mahnit botën/ Njihuni me Can Am Sea-to-Sky

Marka kanadeze Can Am i ka shtuar katalogut të saj të mjeteve interesante edhe një motor që nuk ngjan aspak me “vëllezërit” e tij.

Në fakt, nëse do të blini RT Sea-to-Sky, që kushton rreth 35, 500 euro, duhet të kesh patjetër patentë makine.

2022 Can-Am Spyder RT Sea-To-Sky for sale in Cameron - HB Cycle

Një mjet i tillë është shumë i përshtatshëm për rrugë shumë të gjata dhe me një furnizim të plotë, mund të udhëtosh rreth 400 km.

Modelet ka një ekran të madh panoramik LCD me ngjyra 7,8 inç që është lehtësisht i dukshëm në të gjitha kushtet.

2021 Can-Am Spyder RT Sea-to-Sky [Specs, Features, Photos] | wBW

Ai gjithashtu është i përputhshëm me LinQ dhe vjen me bagazhe të integruara të forta anësore, për të mbajtur gjësendet tuaja.