18:22 / E Enjte, 26 Mars 2020

Motrat e famshme përleshen fizikisht me njëra-tjetrën

Kim Kardashian kishte disa fjalë të ashpra për motrat e saj.

Nëna e katër fëmijëve 39-vjeçare u pa duke akuzuar motrat e saj Kendall dhe Kylie Jenner si dhe Kourtney se nuk kishin të njëjtën etikë pune si ajo dhe Khloe në një trailer e ri shpërthyes për Keeping Up With The Kardashians, transmeton Indeksonline.

Kjo është biseda që ndodhi para se Kourtney dhe Kim të hynin në një luftë fizike. Të enjten në mbrëmje, shfaqjet  premiera e radhës e serisë të sezonit 18.

Kim shihet e ulur në dyshemenë e një dhoma gjumi me Kendall Jenner në një shtrat të bardhë dhe Khloe dhe Kourtney para saj.

Pas këtyre akuzave fillon një përleshje fizike mes Kim dhe Kourtney, të cilat mundohet t’i ndaj Khloe.

Kujtojmë që edhe më parë Kim dhe Kourteny kishin raporte të acaruara, pasi Kim ishte shprehur se ajo është më pak interesante nga motrat tjera./Indeksonline/            

Mos i humb