15:39 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Motrat Jenner të ‘nxehta’ në fotosesionin e radhës

Janë dy nga femrat më seksi dhe më të famshme në planet.

Motrat Kylie dhe Kendall Jenner kanë realizuar e radhës për koleksionin e radhës ‘Ardene’, transmeton Indeksonline.

Kylie dhe Kendall edhe këtë herë provokuan me linjat e tyre seksi të trupit teksa shihen të veshura me të brendshme në pjesën e poshtme, ndërkaq me bluza në pjesën lartë. 

Ndryshe, Kylie kohë më parë u bë miliarderja më e re në botë dhe është nënë e një vajze nga lidhja e saj me reperin Travis Scott, ndërkaq Kendall në anën tjetër është modelja më e paguar në botë./Indeksonline/