75 Mall Live Search
10:41 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Mozzik dhe Loredana së bashku, ja ku po shkojnë (Foto)

Mozzik dhe Loredana së fundi kanë publikuar disa fotografi në “InstaStory” teksa po udhtojnë me aeroplan.

Pas pak kohe pune dhe pak pushimeve në ata po kthehen në Kosovë kurse në shoqërinë e tyre shihet edhe Getinjo.

Loredana dhe Mozzik duken shumë të dashuruar dhe menjëherë pas arritjes janë drejtuar për në Brezovicë./Indeksonline/