10:05 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Çudit Mozzik: Jay Z dhe Beyonce na urrejnë? (Foto)

Në estradën tonë pa dyshim që çifti më i përfolur i këtij viti janë Mozzik dhe Loredana, shkruan Indeksonline.

Ata janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, prej nga postoj fotografi të ndryshme. Kurse së fundi ata kanë publikuar një fotosesion ku shfaqen komplet në të zeza dhe duken vërtet mirë.

Përderisa Mozzik i ka shpërndarë këto fotografi, ai ka bërë edhe një koment shumë interesant.

“Jay Z dhe Beyonce do të na urrejnë” ka shkruar Mozzik, sigurisht që me shaka./Indeksonline/