15:51 / E Diele, 22 Nëntor 2020

Munishi dhe Batatina nuk flasin para mediave!

Trajneri Munishi me djemtë e tij, ka arritur ta fitojë takii ndaj Llapit të Batatinës me rezultat final në 4:2, në një ndeshje të vlefshme për xhiron e 13’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja u zhvillua në qytetin e Suaherekës mes tensioneve të shumta, por kur po mendohej se trajnerët do të prononcoheshin për media, si çdo ndeshje tjetër, ata nuk dolën, shkruna IndeksOnline

Arsyjet ende nuk janë bërë të ditura.