22:09 / E Mërkurë, 25 Mars 2020

Muriqi i ‘dashuruar’ me veten, mbanë bluzën me fotografinë dhe emrin e tij

Ylli kosovar, Vedat Muriqi duket se i pëlqen mjaftë shumë puna që e bënë.

Në një video të publikuar shihet futbollisti kosovar i veshur me një bluzë me mëngë të shkurta e ku në të ka diçka të veçantë, shkruan IndeksOnline.

Në këtë bluzë Muriqi ka fotografinë e tij dhe po ashtu edhe emrin e tij.

Kurse gjatë ditës së sotme Muriqi është testuar për koronavirus ku ka dalur negativ./IndeksOnline/.