12:03 / E Mërkurë, 15 Korrik 2020

“Myzhde” për tifozët e Barcelonës, rikthehet nga lëndimi ylli i skaudrës

Barcelona do të ndeshet me Osasunan nesër nga ora 21:00 në kuadër të javës së 37-të të La Ligas.

Katalunasit tashmë kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar, transmeton Indeksonline.

Pas një mungese disajavore, në listën e të ftuarve është rikthyer mesfushori holandez, Frenkie De Jong.

Pjesë e listës janë edhe futbollistët e akademisë: Riqui Puigi, Ansu Fati, Araujo dhe Arnau./Indeksonline/

Image

Mos i humb