16:40 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Nagatomo emocionohet në stërvitjen e fundit me Galatasarayn

Pas dy vitesh e gjysmë, epoka e japonezit Yuto Nagatomo tek ekipi turk, Galatasaray ka përfunduar.

Sot japonezi ka zhvilluar stërvitjen e fundit me skuadrën turke, transmeton Indeksonline.

Image may contain: 1 person

Në stërvitjen e fundit, Nagatomo është emocionuar shumë dhe ka filluar të qajë. Ai është njëri nga lojtarët më të dashur në klub.

Po ashtu edhe bashkëlojtarët janë emocionuar në stërvitje./Indeksonline/

Mos i humb