13:35 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Napoli mund ta fitoj ligën italiane

Ish-trajneri i njohur italian, Arrigo Sachi e sheh Napolin si skuadrën më të harmonizuar në Serie A, transmeton zeri.info

Napoli kryeson në tabelën e renditjes së ligës italiane me shtatë fitore nga po aq ndeshje dhe trajneri legjendar thotë se është impresionuar nga puna e Maurizio Sarrit.

“Nuk mund të parashikoj të ardhmen, por padyshim që është skuadra që më dhuron më së shumti emocione”, deklaroi Sachi./Zëri