75 Mall Live Search
14:13 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2023 / MSH

Nata e Vitit të Ri festohet në Grand Blue Fafa

Festoni Natën Gala të Vitit të Ri në Grand Blue Fafa Resort!

Nata Gala e Vitit të Ri – 120 Euro /Person 

Nata Gala e Vitit të Ri + 1 Natë Akomodim – 148 Euro/Person 

Nata Gala e Vitit të Ri + 2 Netë Akomodim – 178 Euro/Person 

Në çmim përfshihet: 

Darka Gala e Vitit të Ri 

Pije alkoolike dhe jo-alkoolike pa limit 

Muzikë dhe argëtim gjatë gjithë mbrëmjes 

Kokteji i mirëseardhjes 

Menu e personalizuar për fëmijët 

Dhurata nga babagjyshi i vitit të ri 

Show më fishekzjarre në mesnatë 

Për prenotime : +355 69 708 6352 +355 69 706 7501

Adresa: Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania