12:16 / E Shtunë, 23 Maj 2020 / indeksADMonline

Natë Bajrami, ditë futbolli

Bundesliga Gjermane do të vazhdojë sot rrugëtimin e saj.

Shumica e ndeshjeve të javës së 27-të luhen sot.

Vëmendja për ne është tek Milot Rashica dhe ndeshja e tij ndaj Freiburg, sfidë e cila luhet nga ora 15-30. Monchengladbach-Leverkusen dhe Wolfsburg-Dortmund vlerësohen poashtu si ndeshje tejet interesante.

Bayern Munchen do të pres në shtëpi Eintracht Frankfurtin nga ora 18-30.

Urojmë që në Milot Rashica të na uroj festën e nesërme me një gol në perballjen e sotme./Indeksonline/