12:00 / E Shtunë, 06 Gusht 2022 / MSH

Ndahen Kim dhe Pete

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë pas 9 muajsh lidhje.

Ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq, thonë ekskluzivisht burime pranë çiftit për E! Lajme.

Ndërkohë, thuhet se dyshja ka “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”.

Shkak i ndarjes së tyre është bërë distanca dhe takimet e rralla. Kjo gjë e ka bërë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.

Pete ka kaluar një pjesë të verës në Australi duke punuar në filmin Wizards!. Sa për Kim, ajo vazhdon të rrisë katër fëmijët North, Psalm, Chicago dhe Saint, me ish-in e saj Kanye West.