12:49 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ndarja nga Brad Pitt nuk e ndalon Angelina Jolie të adoptojë fëmijë të tjerë

Aktorja e njohur Angelina Jolie po planifikojë të adoptojë fëmijë nga Siria.

Angelina ka kohë që kishte bërë planë për të adoptuar edhe fëmijë të tjerë, në këto plane përfshihen edhe ish-bashkëshorti i saj, aktori Brad Pitt, por ajo tani mendojë ta bëjë këtë e vetme, shkruan Indeksonline.

Tani ylli i filmit Maleficent, është përgatitur për këtë edhe pse ajo ende është në luftë për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve me ish-bashkëshortin.

“Ajo gjithmë ka dashur që ti ndihmojë fëmijët nga ai rajonë dhe nuk e ka parë asnjë arsye që mos ta bëjë këtë edhe si një nënë e vetmuar”, deklarojë një burim i afërt me aktoren.

“Brad e adhuronë faktin që divorci nuk ka ndikuar tek ajo  për planet që kishin rreth adoptimit të fëmijëve, ai ka premtuar që do t ë vazhdojë ta mbështesë atë në çdo hap të mundshëm”, vazhdojë ky burim.

Familjes së Angelinës dhe gjashtë fëmijëve të saj shumë shpejtë do të iu bashkohet edhe një anëtar i ri./Indeksonline/