21:27 / E Premte, 22 Janar 2021 / I.S

Ndërhyrje e tmerrshme në Mbappen, ndëshkohet me të kuq portieri i Montpellier

Është duke  zhvilluar takimi ndërmjet Parisit dhe Montpellier, duel ky në kuadër të xhiros së 21’të në Ligue1.

Skuadra e Montepellier qysh në fillim të kësaj ndeshje ka mbetur pa një futbollist në fushë, pasi portieri i Milin u ndëshkua më të kuq nga gjyqtari në ndërhyrjen e tmerrshme që e bëri në Mbappen, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:0, më poshtë mund ta shikoni edhe videon e ndërhyrjes.