11:11 / E Enjte, 18 Korrik 2019

Ndërron jetë avokati i njohur kosovar

Ka ndërruar jetë avokati i njohur kosovar, Qerim Zogaj.

Në nderim të jetës dhe veprës së tij, Oda e Avokatëve të Kosovës organizon mbledhje komemorative.

Mbledhja komemorative do të mbahet në Odën e Avokatëve të Kosovës sot, datë 17 korrik 2019, duke filluar nga ora 11:30.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 16:00 në Varrezat e Qytetit të Prishtinës./Indeksonline/