21:45 / E Hënë, 19 Tetor 2020

Ndeshja e parë me rezultat 0:0 në Premier Ligë këtë sezon

Pas 47 ndeshjeve në këtë sezon të Premier Ligës ka përfunduar një ndeshje me rezultat 0:0.

Ndeshja mes WBA-së dhe Burnleyt sot përfundoj pa asnjë gol të shënuar, transmeton Indeksonline.

West Brom shënoj një gol në pjesën e parë por goli i Karln Grant u referua për pozitë jashtë loje.

Dy portierët, Pope dhe Johnstone ishin në krye të detyrës sot./Indeksonline/