75 Mall Live Search
21:48 / E Premte, 21 Qershor 2024 / Gj. Sh

Ndeshje e zjarrtë por pa gola, mbyllet pjesa e parë mes Holandës dhe Francës

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Holandë – Francë.

Rezultati pas 45 minuta lojë në stadumin ”Red Bull Arena” në Leipzig, është i barabartë 0-0./IndeksOnline/