22:24 / E Shtunë, 17 Tetor 2020 / indeksADMonline

Ndodh edhe kjo në 2020, Bruno Fernandes nuk arrin të shënoj nga penaltia

Çudirat në vitin 2020, sa vijnë dhe shtohen.

Futbollisti i Manchester United, Bruno Fernandes sonte në ndeshje nkundër Neëcastle, nuk ka arritur të shënoj nga pika e bardhë, transmeton Indeksonline.

Bruno, që njihet si njeriu i penaltive këtë vit, e huqi penaltin në minutën e 58-të.

Rezultati momental në ndeshjen mes Neëcastles dhe Manchester United është 1:1./Indeksonline/