13:16 / E Diele, 19 Mars 2023 / Gj. Sh

Ndodh në Superligën e Kosovës, kaloi portierin por nuk shënoi në portën e zbrazët

Një moment qesharak ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen e Superligës së Kosovës mes Malishevës dhe Dritës.

Sulmuesi i Malishëvës, Sobowale, ka marrë vëmendjen në këtë ndeshje, pasi nuk ka arritur të shënoj në portën e zbrazët, shkruan IndeksOnline.

Ai ka arritur të kaloj edhe portierin e Drirtës, por që në fund gjuajti shumë dobët, dhe topi përfundoi jasht./IndeksOnline/