12:19 / E Mërkurë, 12 Korrik 2023 / AR

Në ditëlindjen e vajzës, Xhensila konfirmon shtatzëninë e dytë

Ajka, vajza e Xhensilës dhe Besit sot feston ditëlindjen e pestë.

Pikërisht në këtë ditë, Xhensila konfirmoi shtatzëninë e dytë.

Këtë e bëri përmes një video me momentet e tyre më të bukura si familje, ku në një moment Besi dhe Ajka ia përqafojnë barkun.

Edhe në mbishkrim Xhensila vendosi numrin katër, duke lënë të kuptohet që së shpejti do jenë katër anëtarë./Indeksonline/