20:11 / E Martë, 01 Janar 2019

Në këto ditë feste, Alketa Vejsiu vjen më elegante se kurrë

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu secilën herë kujdeset që të paraqitet elegante dhe në hap me trendet e reja.

Edhe në këto ditë festive ajo nuk kishte sit ë vinte ndryshe, shkruan Indeksonline.

Me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe, prezantuesja e njohur ka ardhur joshëse duke uruar kështu për vitin e ri.

Ndryshe, Alketa vitin që lam pas ka qenë tejet e angazhuar në projekte të ndryshme televizive./Indeksonline/

View this post on Instagram

GEZUAR?❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on