17:20 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / A.D

Në muajin e tetë të shtatzënisë, Arbenita Ismajli shfaqet në top formë

Modelja Arbenita Ismajli dje pranoj se është shtatzënë.

Ajo dhe Fero janë në pritje të një vajze, shkruan Indeksonline.

Teksa zbuloi imazhe me barkun e fryrë, Arbenita publikoj dy imazhe brenda në veturë, teksa tregon barkun e rrumbullakosur në muajin e tetë.

E veshur me fustan të kuq teksa tregon barkun e saj, ajo po duket në top formë si gjithmonë./Indeksonline/