75 Mall Live Search
16:39 / E Martë, 18 Qershor 2024 / Gj. Sh

Në prag të ndeshjes për EURO 2024, Ronaldo bën këtë veprim për fansat e tij

Në ndeshjet për EURO 2024, sot do të luaj edhe Portugalia e Cristiano Ronaldos.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 21:00, kudër Çekisë, në kuadër të grupit F.

Pak para përballjes, Ronaldo ka bërë një veprim shumë të mirë për fansat e tij.

Për ti takuar dhe për të bërë foto me ta, portugezi kaloj nëpër pemë e bimë të mbjellura duke rrezikuar kështu edhe që të lëndohet.

Ronaldo gjithmonë i vlerëson adhuruesit e tij dhe tregohet i sjellshëm me ta. /IndeksOnline/