11:02 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dehen me alkool, rrihen ndërmjet vete 1 mashkull dhe 1 femër, në Llapjesellë

Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër në Llapjesellë, pasi që ata nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht.

Si pasojë…ata kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë trajtim mjekësor, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./Indeksonline/