09:39 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Nëna 20 vjeçare lë foshnjën 3 muajshe në ballkon në temperatura minus

Një nënë rusë ka hedhur fëmijën e saj tremuajshe në ballkon.

Elizaveta Klimova, në moshën 20 vjeçare, ka lënë vajzën e saj tre muajshe tërësisht të zhveshur në ballkon në temperature tejet të ulët, shkruan ‘Daily Mail’, transmeton Indeksonline.

Ajo e kishe fotografuar foshnjën dhe ia kishte dërguar bashkëshortit të saj me mesazhin “Ejani dhe shikoni për herë të fundit”.

Në këto foto të cilat u publikuan në internet, shihet foshnja duke qarë.

Bashkëshorti i saj u tha medias lokale se kishte postuar foto për të privuar ish gruan e tij nga të drejtat prindërore.

Pasfotografive, kam frikë nga ajo që ajo është e aftë t’i bëjë vajzës sime./Indeksonline/