08:40 / E Premte, 13 Korrik 2018 / indeksADMonline

Nëna e Argjentina Ramosajt, sportive por atraktive (Foto)

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosajt, Suzana komentohet jashtëzakonisht nga mediat rozë.

Prezantuesja shquhet për elegancën e saj, por edhe linjat trupore.


Plot stil dhe mjaftë në formë Suzana duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Sportive, veshur në të zëza, asaj i vërehet beli i hollë dhe duket tejet atraktive./Indeksonline/